Top

PREDYKTYWNY SYSTEM
CALL CENTER NOTOS CC-8

 

To system, który na podstawie przeprowadzonej analizy,
sam dąży do tego,
aby wszyscy konsultanci prowadzili rozmowę.

ZADZWOŃ TERAZ

Nasi konsultanci
odpowiedzą
na twoje pytania

42 299 41 14
42 299 41 42

PREDYKTYWNY SYSTEM CALL CENTER NOTOS CC-8

to system, którego celem jest zapewnienie rozmowy dla wszystkich pracujących konsultantów


W trybie predictive można regulować "tempo dzwonienia" przez ustawienie celu / celem jest procentowa ilość wolnych konsultantów. W zależności od celu będzie ulegał zmianie czas oczekiwania na połączenie.

W większości firm, które korzystają z systemu predyktywnego, konfiguracja opiera się na sztywnym ustawieniu ilości wykonywanych połączeń na jednego konsultanta np. 3, 4, 5. Jest to sposób najprostszy, a zarazem najmniej efektywny. Założenie takie miałoby sens w przypadku kiedy nie zmienia się np. liczba zalogowanych konsultantów, poziom numerów nieodebranych, poziom numerów błędnych, długość trwania rozmowy, długość oczekiwania na połączenie (długość dzwonienia) i wiele innych parametrów. Parametry te jednak dynamicznie się zmieniają, co powoduje, że system mówiąc najprościej „za wolno dzwoni” lub wykonuje połączeń za dużo. Efektem są sytuacje, gdzie  mamy więcej odebranych połączeń niż dostępnych konsultantów i system nie jest w stanie ich obsłużyć. Takie podejście wymaga stałego monitorowania pracy systemu przez osobę i przestawiania ilości wykonywanych połączeń na konsultanta w zależności od np. jakości bazy i innych parametrów.
.

 

 

ZNACZNA
REDUKCJA
KOSZTÓW

 

Predyktywny System NOTOS CC-8 Call Center to system, którego celem jest zapewnienie rozmowy dla wszystkich pracujących konsultantów. System realizuje połączenia wychodzące, których ilość jest dynamiczna.

Na podstawie przeprowadzonej analizy, system predyktywny sam dąży do tego, aby wszyscy konsultanci prowadzili rozmowę. Zaletą takiego rozwiązania jest optymalne wykorzystanie zasobów ludzkich, co pozwala na znaczną redukcję kosztów.
Administrator systemu ma możliwość sterowania trybem predyktywnym, by dostosować obciążenie telemarketingu (czas oczekiwania na rozmowę) do charakterystyki realizowanych kampanii. Konsultant nie wykonuje połączeń telefonicznych, jest zalogowany do systemu on line. Rola konsultanta sprowadza się do prowadzenia rozmowy, nie jest on obciążony wybieraniem numerów telefonicznych.

System uruchamiany jest dla każdego klienta na dedykowanym dla niego serwerze, który dostarczamy i instalujemy w siedzibie firmy.

Proces predyktywności jest realizowany w oparciu o analizę:

  • pracy konsultantów (ilość konsultantów zalogowanych do systemu prowadzących rozmowę, wolnych, blokowanych do realizacji innych zadań)
  • bazy numerów (procentowo liczba połączeń odebranych, nieodebranych błędnych, czasowo niedostępnych)
  • dostępności zasobów (ilość dostępnych linii, kanałów rozmownych przepustowość łącza internetowego)

VNCS

ul. Przędzalniana 127
93-286 Łódź

NIP: 7272788419
REGON: 101550550

info@e-pbx.pl

(42) 299 41 14
(42) 299 41 42

Program Partnerski:

program.partnerski@e-pbx.pl

Dział techniczny:

tech@e-pbx.pl

Skontaktuj się z nami

Nasi konsultanci oddzwonią
w ciągu kilknastu minut